Gizlilik Politikamız

X8ee.com adult içerik sitesi adresi ziyaret eden kimsenin bilgilerini kendi ve/veya başka taraflara ait sunucularda kayıt altına almaz çerez tutmaz. Yetişkin içerikler, videolar, hikayeler, resimler, gifler gizli yapılan eylemler barındırdığı için hiçbir veri sizden başka kesimler tarafından depolanmaz ve görülemez.

Bu neticede, X8ee.com tarafına herhangi bir kullanıcı, ziyaretçi, üye, yorum sahibi bilgi isteyen kuruluşlar, kurumlar, devletler, kişiler sonuç alamazlar. Paylaşımı yapılan tüm içerikler başka adresler tarafından depolanmaktadır. Yaptığınız her türlü eylem için ikinci kez düşünmenize gerek kalmadan kolaylıkla porno izlersiniz.

Hukuksal Konular

X8ee.com yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Yasa içeriğinde de belirtildiği gibi adres sahiplerinin hukuka aykırı olduğu düşünülen içeriği kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Adresimiz adımlar halinde hukuk politikasını benimsemiştir. İlk adım uyarı, sonraki adım kaldırma ve geri dönüş işlemleridir. Yasal olmadığını düşündüğünüz, telif hakları elinizde barınan mevcut mevduatlar iletişim bölümünden bağlantı kurunuz. Talepler inceleme ardından gerekli görüldüğü durumda yayından çekilecektir.